Rozhodčí:
Petr Šimánek

Branky:
Voláková 10, Klinerová 4, Bošková 2, Kačírková

Zápas v Hlinsku byl naopak zcela jiný, domácí představili sílu zvláště v rychle hrajícím útoku. V útoku se dařilo i hostům, proto také v 11. minutě svítilo na ukazateli 5:7. Pak se zápas částečně zklidnil a více se dařilo zadním řadám, zvláště přeštická brankářka Zadražilová se prezentovala chytáním trestů. Hosté si také ve 20. minutě vybudovali tříbrankový náskok 6:9, který ale díky velkému množství zbytečně ztracených přihrávek a nepřesných střel do přestávky ztratili. Druhý poločas tak vše začínalo znovu. Hostující útočnice ale poslechly slova trenéra, zpřesnily hru, vyvarovaly se ukvapené střelby a skóre, i díky výborně hrající obraně, se obracelo v jejich prospěch. V 18. minutě měly Přeštice tříbrankový náskok (11:14) a to ještě navýšily. Ani jednou již neinkasovaly a zápas dovedly k vítězství 12:17.

Hodnocení trenéra Přeštic m.n.h. Stanislava Zadražila:
„V první řadě bych chtěl všechna děvčata pochválit. Jsme doslova zraněními zdecimovaní, obrana odehrála oba zápasy bez střídání, jelikož do hry vůbec nezasáhla Vizingrová Kristýna a Horáková Hana byla připravená, kdyby bylo potřeba měnit zadní řady. Máme už dáno, že podzim dohráváme bez tří klíčových útočnic. Museli jsme proto naši hru trochu přebudovat, přestavět. Dbáme na to, abychom inkasovali co nejméně a snažíme se nastřílet alespoň o branku více. V neděli do Hlinska dorazila Veronika Voláková a stejně jako Tymákov rozstřílela. Vzadu vše jistila Soňa Zadražilová. A když se připojil i obětavý výkon všech ostatních, přivezli jsme z moravské pouti čtyři body. Hodně důležité body, protože nás ještě čeká těžké východočeské dvoukolo.“