Archiv pro den: 15. 2. 2020

ZLM – dorostenci – čtvrtfinále

V sobotu 15. února se družstvo dorostenců zúčastnilo čtvrtfinálového kola Zimní ligy mládeže. S jednou výhrou, jednou prohrou a jednou remízou postupují ze 3. místa do semifinále, které se koná 8. března rovněž v hale v Litvínově.

Výsledky:

Přeštice – Chomutov 15:15, – Litvínov – 12:23, – Žatec 23:4

Pořadí turnaje:

 1. KNH Litvínov
 2. KNH Chomutov
 3. TJ Přeštice
 4. TJ Žatec

Kompletní výsledky a tabulka čtvrtfinálového turnaje zde.

Sestava mužů – TJ Přeštice:

 • brankář – Štycha Kamil
 • obránci – Schreiber Denis, Hranáč Jan, Košař Matěj (1 b.)
 • útočníci – Bořík Vojtěch (12 b.), Janoch Milan (12 b.), Hanzlíček Antonín (12 b.), Řezníček Marek (13 b.)
 • trenéři – Pavel Touš, Tomáš Urban

Hodnocení trenéra P. Touše:

„Jako tradičně v tomto ročníku, družstvo dorostenců odjelo na turnaj v nekompletní sestavě. Situace byla způsobena jednak souběhem akcí starších žáků a dorostu a ukončením činnosti tří hráčů kádru. Nemocného Marka Stehlíka nahradil Jan Hranáč. Jeho post ve starších žácích zastal Radim Stehlík. Tím bylo umožněno sehrání zápasů v přijatelné sestavě. Tímto bych rád poděkoval P. Stehlíkové a L. Bradovi za vstřícné jednání a pomoc. Dalším kladem je návrat Marka Řezníčka. Snad to není chvilková záležitost.

První zápas s Chomutovem měl vyrovnaný průběh. V posledních vteřinách jsme nedali vyloženou šanci a gólová dorážka byla bohužel po čase. Výsledkem byla tedy remíza. Druhý zápas následoval hned po krátké přestávce. Zde se projevila únava a úzký kádr. Litvínov hrál rychlou házenou a náš útok neproměňoval šance. Výsledek neodpovídá průběhu zápasu. Třetí zápas se Žatcem – Žatec nastoupil na turnaj se staršími žáky, výsledek našeho zápasu je tedy nutno brát s velkým nadhledem.“

ZHP – starší žáci

V sobotu 15. února se starší žáci zúčastnili oblastního kola Zimního halového poháru. Bez ztráty bodu si zajistili účast na republikovém Finále ZHP, které se koná 21.3. v Jihlavě. Blahopřejeme k postupu!

Výsledky:

Přeštice – Záluží 21:4, – Kyšice 16:11, – Nýřany 16:10, – Tymákov 15:6, – Božkov 14:10

Pořadí:

 1. TJ Přeštice
 2. TJ Božkov
 3. TJ DIOSS Nýřany
 4. Sokol Tymákov
 5. TJ Sokol Kyšice
 6. TJ Záluží

Sestava – TJ Přeštice:

Brankáři – Štádler Petr, Hurt Daniel

Obrana – Pogadl Jan, Stehlík Radim (1 br.), Brýna Adam, Hrdonka Václav, Voříšek Daniel, Hanzar Dominik, Havlíček David

Útok – Brada Jakub (32 br.), Wiesner Jan (26 br.), Treml Jan (8 br.), Beneš Pavel (8 br.), Šalom Lukáš (5 br.),Duchek Karel (2 br.)

Trenéři – Pavel Dobiš, Luboš Brada, Miroslava Kalčíková

Hodnocení trenérů:

Akce proběhla za bezproblémové organizace , občerstvení pro hráče bylo ze strany organizátorů zajištěno.  Družstvo našich st. žáků, které bylo v počtu 15ti hráčů, podávalo během celého turnaje stabilní kvalitní výkon bez větších herních chyb. Mimo posledního důležitého zápasu o celkové vítězství měli v každém ze zápasů všichni příležitost ke hře. V útoku se dařilo střelecky Jakubovi Bradovi a Janu Wiesnerovi, což velmi přispělo k bezproblémovým průběhům jednotlivých zápasů, kdy jsme bezpečně kontrolovali skóre zápasů v náš prospěch.  Střelecky se prosadili i všichni ostatní útočníci. Na obraně dostali příležitost také všichni přítomní hráči z lavičky,  velmi dobré výkony podali obránci Dan Voříšek,  Václav Hrdonka, Jan Pogadl a zejména je zapotřebí vyzdvihnout skvělý výkon Radima Stehlíka , který dle mého názoru byl nejlepším hráčem celého turnaje, společně s našimi nejlepšími střelci.  V brance dostali příležitost i oba naši brankáři. K celkovému úspěchu našeho týmu dopomohl během turnaje vzrůstající dobrý výkon  brankáře Petra Štádlera.“