Archiv pro den: 22. 2. 2020

Turnaj starších žaček

V sobotu 22. února uspořádal náš oddíl v hale ZŠ Přeštice přípravný turnaj starších žaček. 

Výsledky – TJ Přeštice A:

Přeštice A – Blovice 11:7, – Nezvěstice 12:7, – Kyšice 8:5, – Tymákov 12:9, – Přeštice B 9:5

Výsledky – TJ Přeštice B:

Přeštice B – Blovice 7:7, – Nezvěstice 6:13, – Kyšice 3:14, – Tymákov 7:14, – Přeštice A 5:9

Pořadí turnaje:

  1. TJ Přeštice A
  2. Sokol Kyšice
  3. TJ Sokol Nezvěstice
  4. Sokol Tymákov
  5. Sokol Blovice
  6. TJ Přeštice B

Kompletní výsledky a tabulka zde.


Vítězky turnaje – TJ Přeštice A

 

 

 

 

 

– Peklová Stela, Burdová Wendy, Vrbová Elen, Štychová Anna, Kováříková Petra, Bartoňová Adéla
– Tolarová Petra, Frouzová Štěpánka, Vávrová Sára, Kripnerová Barbora
– Lehrová Daniela, Šatrová Štěpánka
– trenérky Kripnerová Petra, Kováříková Jitka

Český pohár – muži A – semifinále

V sobotu 22. února se Áčko mužů zúčastnilo semifinálového kola 46. ročníku Českého poháru. Po dvou prohrách o 1 branku a závěrečné výhře postoupili spolu s Tymákovem do finále, které se koná 21. – 22. března v Pustějově.

Výsledky:

Přeštice – Nýřany 19:20, – Tymákov 18:19, – Příchovice 20:14

Pořadí turnaje:

  1. Sokol Tymákov
  2. TJ Přeštice
  3. TJ DIOSS Nýřany
  4. TJ Příchovice

Kompletní výsledky a tabulka čtvrtfinálového turnaje zde.

Sestava mužů – TJ Přeštice:

  • brankář – Tomáš Chmelík, Zbyšek Rund
  • obránci – Karel Zeman, Tomáš Hajžman, Matěj Gruszka, Petr Lang, Jakub Šlégl
  • útočníci – Pavel Kydlíček (8 br.), Kamil Šelep (24 b.), Marek Brada (8 b.), Jan Štengl (9 b.), Vojtěch Bořík, Rudolf Lang (8 b.)
  • trenéři – Rudolf Lang, Martin Chmelík

ZHP – starší přípravka

V sobotu 22. února se 3 naše družstva starší přípravky zúčastnila oblastního kola Zimního halového poháru v Bolevci. Turnaj byl rozdělen do dvou skupin (obě po 9 účastnících). Naše Áčko se umístilo ve skupině A na 6. místě, Béčko a Céčko pak ve skupině B na 7. a 8. místě.

Výsledky – TJ Přeštice A:

Přeštice A – Tymákov 4:6, – Litohlavy B 13:7, – Záluží 8:5, – Litohlavy A 7:10, – Nezvěstice B 6:12, – Nezvěstice A – 7:16, – Újezd A 11:4, – Rožmitál 5:9

Tabulka – skupina A:

1. Nezvěstice A 
2. Nezvěstice B
3. Litohlavy A
4. Tymákov A
5. Rožmitál
6. Přeštice A
7. Litohlavy B 
8. Újezd A 
9. Záluží

Výsledky – TJ Přeštice B:

Přeštice B – Přeštice C 6:5, – Dobřív 4:8, – Příchovice 1:7, – Všenice 8:10, – Kyšice B 4:2, – Božkov 5:9, – Kyšice A 1:5, – Újezd B 7:7

Výsledky – TJ Přeštice C:

Přeštice C – Přeštice B 5:6, – Újezd B 6:5, – Všenice 3:11, – Kyšice B 5:0, – Příchovice 4:9, – Božkov 5:8, – Dobřív 3:7, – Kyšice A 2:9

Tabulka – skupina B:

1. (10.) Kyšice A 
2. (11.) Příchovice
3. (12.) Božkov
4. (13.) Všenice
5. (14.) Dobřív 
6. (15.) Újezd B
7. (16.) Přeštice B
8. (17.) Přeštice C
9. (18.) Kyšice B