Výsledky
Tabulka
Rozpis utkání - "B"

Zimní liga mládeže - semifinále - Plzeň Bolevec - 24. 2. 2018

Další zimní prověrka družstva dorostenek, kde uspěly a zvítězily v dalším kole ZLM a kvalifikovaly se do finále, které se uskuteční 30-31.3. 2018 v hale na Bolevci. Semifinále se hrálo 2x20 za účasti našeho družstva, Tymákova, Litvínova, Mostu a Bakova. Už na začátku bylo jasné, že největším soupeřem budou družstva Tymákova a Bakova. Dle výsledků se i tato předpověď potvrdila, postupně jsme zvítězily s Mostem 25:10, Tymákovem 22:19 (zde jsme přečkaly 5 minutové vyloučení za špatné střídání), s Litvínovem 14:11 (nejhorší utkání z hlediska útoku v turnaji) a Bakov 21:20 (kdy jsme v poločase vedly 12:6!!!). V posledním utkání s Bakovem si vybraly v 2. poločase hlavně brankářky a obrana nejhorší chvíli turnaje. Možná, že vědomí jistého postup, nás v 2. poločase trochu zarazilo ve výkonu, ale nakonec jsme zvítězily. Chtěla bych pochválit v brance Valerii, která díky vytíženosti v handbalu nemá možnost více trénovat a je nejmladší z celého týmu, tak zachytala velmi dobře, především v posledních minutách v utkání s Bakovem, kdy zneškodnila několik gólových šancí soupeře (pokutový hod a trest). Střelecky se velice dařilo Míše Trávové, která také ve střelkyních obsadila druhé místo. Zároveň zaslouží celé družstvo pochvalu za bojovnost, kterou děvčata předváděla celý turnaj. Uvidíme, jak dopadneme ve finále.

Brankářka:Lenková Nicola, Bláhová Valerie
Obrana:Tušková Kamila, Dobrá Veronika, Jabbourová Aneta, Vlachová Pavlína, Peclová Nikola
Útok:Ausbergerová Klára (19), Trávová Michaela (28), Tremlová Kamila (6) , Šteflíková Aneta (5), Schejbalová Adéla (16), Schejbalová Barbora (5), Bezděková Karolína (1), Wiesnerová Lucie, Čížková Eliška
Trenérky:Jabbourová Romana, Kriegerová Zdeňka