TOPlist

 

OP starších žaček

Sestava
Rozpis utkání - "A"
Výsledky
Tabulka
Rozpis utkání - "B"
Rozpis utkání - "C"

Finále Zimního halového poháru - 4. 3. 2018, Chropyně

V neděli 4.3. se starší žačky zúčastnily finálového turnaje Zimního halového poháru ve Sportovní hale v Troubkách. Po 3 vítězstvích a 2 prohrách děvčata získala krásné stříbrné medaile. Individuální ocenění si z turnaje odnesly také Veronika Routová (1. nejlepší útočnice), Valérie Bláhová (2. nejlepší brankářka) a Šárka Kalčíková (nejužitečnější hráčka družstva).

Pořadí Finále ZHP:
1. TJ Sokol Vracov
2. TJ Přeštice
3. KNH Litvínov
4. TJ Chropyně
5. Sokol Krčín
6. TJ Sokol Březno

Sestava TJ Přeštice:
Brankářka:Bláhová Valerie, Jelínková Michaela
Obránkyně:Havlíčková Martina, Kalčíková Šárka, Mourková Karolína, Novotná Adéla, Pelíšková Natálie, Třísková Kateřina
Útočnice:Kokošková Michaela (3), Kováříková Kateřina (3), Krsová Nela (8), Voráčková Simona (7), Routová Veronika (14), Živná Michaela (3)
Trenérka:Šárka Bradová, Pavlína Stehlíková, Jana Krsová

Hodnocení trenérky:
„Oproti jiným rokům byl tento turnaj, více než cokoli jiného, turnajem kvalitních obran, mezi něž patří bezesporu i ta naše. Děvčata předvedla téměř bezchybnou a kompaktní hru, kterou podpořily výbornými výkony i obě naše brankářky. Svědčí o tom i nejnižší počet obdržených gólů, který byl lepší oproti prvnímu Vracovu dokonce o 12 branek. V útoku už jsme si však pokaždé tak jisté nebyly. Již u prvního zápasu, s nakonec posledním Březnem, se projevila nervozita, ale přesto jsme ho dokázaly dotáhnout k vítěznému konci. Pak děvčata předvedla pěkný výkon, kdy družstva Chropyně a Krčína rozebrala a dokázala přestřílet o třídu. V důležitých utkáních, s prvním Vracovem a třetím Litvínovem, to však děvčata v útoku neustála psychicky a nedokázala pomoct jedna druhé, což se projevilo především na střelbě. Právě tam jsou asi naše největší nedostatky, na kterých musíme ještě zapracovat. Díky této zkušenosti však víme, že pokud budeme chtít i nadále bojovat o přední umístění, musíme se zaměřit na stabilizaci výkonu útočných řad a podpořit tím vynikající hru naší obrany. Všechny hráčky bychom ale chtěly pochválit za bojovnost a nasazení, které jim vydrželo po celou dobu turnaje a to i ve chvílích, kdy se zrovna nedařilo. Všech 6 družstev podávalo velice dobrý a vyrovnaný výkon. Nebylo velkého favorita a ani žádné individuality v družstvech. Každý zápas byl jiný. Byl to opravdu povedený turnaj, z něhož si nakonec některé naše hráčky odnesly i individuální ohodnocení: Routová Veronika - 1. nejlepší útočnice turnaje, Bláhová Valerie - 2. nejlepší brankářka turnaje a Kalčíková Šárka - nejužitečnější hráč družstva.“

 

pro Vás připravuje:

- miniseriál o národní házené
- živé vstupy ze zápasů
- ohlasy po utkáních

Jan Markup
redaktor zpravodajství
MiniaplikaceCopyright 2018 [TJ Přeštice]