TOPlist

 

OP starších žaček

Sestava
Rozpis utkání - "A"
Výsledky
Tabulka
Rozpis utkání - "B"

Mistrovství ČR starších žaček - 15. - 16.6.2019 - Vracov

V letošním roce se naše děvčata opět probojovala na Mistrovství ČR starších žaček a obsadila vynikající druhé místo!

Pořadí Mistrovství ČR:
1. Sokol Vracov
2. TJ Přeštice
3. Sokol Krčín
4. TJ Sokol Osek nad Bečvou
5. TJ Žatec
6. TJ Sokol Bakov nad Jizerou

Kompletní výsledky a tabulka turnaje zde.

Sestava TJ Přeštice:
Brankářky:Jelínková Michaela, Lehrová Daniela
Obránkyně:Třísková Kateřina, Novotná Adéla (K), Routová Veronika (4 br.), Táflíková Markéta, Hronová Petra, Strejcová Olga, Chocová Michaela
Útočnice:Voráčková Helena (49 br.), Krsová Nela(28), Živná Michaela (19), Kováříková Kateřina(18)
Trenérky:Bradová Šárka, Krsová Jana

Hodnocení Šárky Bradové - trenérky družstva:
„Mistrovství se konalo ve Vracově a právě s domácím družstvem děvčata zahajovala celý mistrovský turnaj. Právě toto první utkání bylo vyvrcholení celého turnaje, protože se hrálo hned o zlatou medaili. Bylo to velice bojovné a krásné utkání z obou stran, na neštěstí pro nás domácí publikum povzbuzovalo svá děvčata a ta dokázala v posledních vteřinách zápasu zvítězit pouhým jediným gólem rozdílu, který rozhodl, že zlato zůstává doma.
V dalších zápasech naše děvčata své soupeře přehrála vždy velkým brankovým rozdílem. V druhém zápase to byl Krčín, který postupem zápas od zápasu zlepšoval svůj výkon a nakonec si vybojoval bronzové medaile.
V sobotu nás trošku potrápil Osek nad Bečvou, který na rozdíl od nás měl po pátečních zápasech 4 body a my pouze 2 body, takže si na nás i věřil, ale holky to zvládly a i přes horší začátek zápasu vyhrály o 12 branek. Odpoledne už se hrálo v klidu a v pohodě a opět s vítězným koncem proti Bakovu. Po sobotních zápasech bylo rozhodnuto a neděle se Žatcem se už jen v klidu dohrála, kdy se nečekal žádný zvrat. Je škoda, že první rozhodující utkání se nehrálo až poslední den, byla by to taková třešnička na dortu celého turnaje, nevadí, snad příště.
Opět jako celý rok musím všechny pochválit za bojovnost a týmovou hru. Družstvo bylo složeno s hráček týmu A a B a velice dobře si děvčata sedla na hřišti během zápasů a všechny hráčky předváděly svoje nejlepší výkony. Do hry zasáhla každá a to je veliké plus, že nejsme tým na sedm lidí, takže i branky a hra obrany se rozdělila rovnoměrně, za to jim moc děkuji.“

 

pro Vás připravuje:

- miniseriál o národní házené
- živé vstupy ze zápasů
- ohlasy po utkáních

Jan Markup
redaktor zpravodajství

Copyright 2019 [TJ Přeštice]