TOPlist

 

OP mladších žaček

Sestava
Rozpis utkání
Výsledky
Tabulka

Pohár ČR mladších žaček - 21. - 23.6.2019 - TJ Miroslav

Tabulka Poháru ČR:
1. Sokol Svinov
2. TJ Přeštice
3. Sokol Tymákov
4. TJ Sokol Olbramovice
5. TJ Miroslav
6. KNH Litvínov
7. Sokol Bakov n. J.

Kompletní výsledky a tabulka turnaje zde.

Hodnocení turnaje trenérkami Jitkou Kováříkovou a Petrou Kripnerovou:
„Pořadatelský oddíl TJ Miroslav připravil opravdu vynikající zázemí, bez nejmenších závad, jak po stránce sportovní, volnočasové i stravovací. Také oceňujeme, v jaké míře se pořadatelům podařilo zajistit odměny a ceny, jak pro hráčky všech zúčastněných družstev i s trenéry, tak i pro jednotlivé hráčky, které dostaly individuální ocenění. Myslíme si, že jsme všichni byli velice mile překvapeni, množstvím sponzorů a jejich štědrostí.
Pokud budou podobné vrcholné akce podobně komplexně vyvážené a uspořádané v tomto duchu, budou se mít jednotliví účastníci na co těšit.
Všichni rozhodčí podali velmi dobré výkony na vysoké úrovni a odpovídající věkové kategorii akce. Z našeho pohledu byla některá rozhodnutí sudích, oproti oblastnímu přeboru, poměrně přísná, ale to vidíme jako přínos pro hráčky do budoucnosti.
Sportovní úrovní se zúčastněná družstva dramaticky nelišila, až na dvě poslední družstva výsledné tabulky a to TJ Sokol Bakov a Litvínov, která i přes veškeré nasazení zůstávala trochu pozadu. Konečné pořadí výsledné tabulky určitě odpovídá kvalitě jednotlivých družstev. To bylo zjevné i při vzájemných utkání mezi 4 nejsilnějšími družstvy. Jednalo se o družstva: TJ Sokol Svinov, TJ Přeštice, TJ Sokol Tymákov a TJ Sokol Olbramovice, kde se o výsledku rozhodovalo zápas od zápasu. Tyto minisouboje přispěly k celkové atraktivitě turnaje.
Po celou dobu trvání turnaje byla na hřišti i přilehlých prostorách vynikající atmosféra a to jak ze strany týmů, tak i diváků (fanoušků).“

 

pro Vás připravuje:

- miniseriál o národní házené
- živé vstupy ze zápasů
- ohlasy po utkáních

Jan Markup
redaktor zpravodajství

Copyright 2019 [TJ Přeštice]