TOPlist

 

Přípravka

Turnaj starších přípravek v Přešticích - 7. 10. 2017

V sobotu 7. 10. 2017 oddíl přeštické národní házené uspořádal turnaj starších přípravek. Byl to už čtvrtý turnaj této sezony pro tuto mládežnickou kategorii. Turnaje se celkem zúčastnilo rekordních patnáct družstev, z toho Přeštice měli hned trojnásobné zastoupení. Družstvo Přeštice A i B, jsou oficiálně družstva starší přípravky. Protože to byl turnaj na domácí půdě, přihlásili jsme do turnaje i naše třetí družstvo, které soutěží v kategorii mladších přípravek.

Na tomto turnaji jsme s družstvem A obsadili 4. místo, a je to zatím naše nejlepší umístění. Nejužitečnější hráčkou se stala Denisa Kriegerová. Všichni pevně doufáme, že tímto postem nekončíme. Přes zimu budeme chtít zapracovat na chybách, které stále děláme. Na jaro je náš cíl jasný. Přivést si na krku medaili.

Družstvo Přeštice B se umístilo na 10. místě. Nejužitečnější hráčkou se stala brankářka Alexandra Beštová. Děti v tomto družstvu jsou převážně nováčci v této kategorii přípravek. Jejich malý vzrůst jim ovšem neubírá na bojovnosti ve hře. Myslíme, že toto družstvo má v sobě velký potenciál, na kterém budeme chtít přes zimu dále pracovat.

Naše nejmladší a nejmenší družstvo Přeštice C v turnaji starší přípravky uhrálo jako nejlepší výsledek remízu s družstvem Kyšic A ale další 3 zápasy prohrálo o rozdíl 2 branek, což je velmi příjemný výsledek. I přes věkové i výkonnostní rozdíly družstvo odehrálo velmi solidní turnaj, který jim dal spoustu zkušeností. Obsadilo tedy poslední 15. místo ale i přesto s úsměvem na tváři. Jako nejužitečnější hráčka byla vyhlášená Nikola Živná.

Velké poděkování patří nejen dětem ale i jejich rodičům, kteří svůj volný čas tráví s dětmi na trénincích a doprovází je na každý turnaj. Za výkony dětí může z velké části úžasné fandění rodičů. Celý turnaj byl perfektně uspořádaný, proto bychom rádi poděkovali všem, kteří si udělali čas a šli pomoci.

Sestava TJ Přeštice A:
Brankářka:Edita Otýsová
Hráči v poli:Denisa Kriegerová, Nela Holcová, Tomáš Kocourek, Tomáš Mertl, Václav Květoň, Tereza Taliánová, Aneta Knopfová
Trenérka:Matěj Gruszka

Sestava TJ Přeštice B:
Brankářky:Eliška Kubíková, Alexandra Beštová
Hráči v poli:Laura Králová, Vácalav Duchek, Jakub Kubát, Eliška Hájková, Klára Sýkorová, Josef Vozka, Anna Kabátová, Tereza Benešová, Pavel Fritsch
Trenér:Václava Dražková

Sestava TJ Přeštice C:
Brankářka:Claudie Hamršmídová
Hráči v poli:Václav Heřman, Nikola Živná, Klára Brožová, Ondřej Zita, Vojtěch Mudra, Martin Tolar, Andrea Slámečková
Trenérka:Kristýna Schejbalová

Kompletní výsledky a tabulka turnaje zde.

Fotografie z turnaje ke shlédnutí zde. Děkujeme Janu Loudovi z Nezvěstic za poskytnutí :-).

 

 

pro Vás připravuje:

- miniseriál o národní házené
- živé vstupy ze zápasů
- ohlasy po utkáních

Jan Markup
redaktor zpravodajství
MiniaplikaceCopyright 2018 [TJ Přeštice]