TOPlist

 

Přípravka

Turnaj starších přípravek v Litohlavech - 14. 10. 2017

V sobotu 14. 10. 2017 se zúčastnila 2 družstva Přeštic posledního turnaje v národní házené a to v Litohlavech. Zúčastnilo se ho tentokrát 13 družstev.

Družstvo A obsadilo 3. místo, takže se konečně dočkalo zasloužené medaile, když prohrálo pouze s Rožmitálem 4:7 a s domácím vítězným celkem těsně 6:7.

Druhé družstvo Přeštic obsadilo nakonec 11. místo. I když většinu zápasů prohrálo, přesto se děti snažily a šly do zápasů naplno. Na tomto turnaji bylo družstvo oslabeno o Pavla Fritsche a Terezu Benešovou. I přesto se ale snažily a oslabení na sobě nedaly znát. Vzhledem k tomu, že jsou to děti mladší věkem i menší vzrůstem oproti družstvu A, bude jenom otázka času, kdy se dostaví lepší výsledky. Každým turnajem je vidět na dětech zlepšení, a proto nesmíme polevovat ani během zimní přípravy.

Velkou oporou jsou pro děti rodiče, kteří jezdí na všechny turnaje svoje děti podporovat. Taková podpora se jen tak nevidí. Každopádně i to je důvodem takových dosažených výsledků. Dále bychom chtěli poděkovat rovněž organizátorům za skvěle připravený turnaj.

Sestava TJ Přeštice A:
Brankářka:Edita Otýsová
Hráči v poli:Nela Holcová, Tomáš Kocourek, Tomáš Mertl, Václav Květoň, Tereza Taliánová, Aneta Knopfová
Trenérka:Václava Dražková

Sestava TJ Přeštice B:
Brankářky:Eliška Kubíková, Alexandra Beštová
Hráči v poli:Laura Králová, Vácalav Duchek, Jakub Kubát, Eliška Hájková, Klára Sýkorová, Josef Vozka, Anna Kabátová
Trenérka:Lucie Kačírková

Kompletní výsledky a tabulka turnaje zde.

Trenérka Václava Dražková zhodnotila medailové družstvo takto:

"Hodně toho na sebe vzal Tomáš Kocourek, který s Nelou Holcovou dokázal nastřílet nejvíce branek. Troufám si říci, že kdybychom byli v plné sestavě i s Denisou Kriegerovou, stříbrná medaile by nás neminula. Všechny děti do zápasu daly opravdu veškeré síly a výsledek se dostavil. Edita Otýsová odchytala neskutečné zákroky, a i tím pomohla k 3. místu. Dalším cílem pro nás je určitě 2. místo, na které tenhle tým rozhodně má."

 

 

pro Vás připravuje:

- miniseriál o národní házené
- živé vstupy ze zápasů
- ohlasy po utkáních

Jan Markup
redaktor zpravodajství
MiniaplikaceCopyright 2018 [TJ Přeštice]