TOPlist

 

Přípravka

Turnaj mladších přípravek v Přešticích - 11. 11. 2017

Dne 11. 11. 2017 uspořádal oddíl národní házené TJ Přeštice v tělocvičně ZŠ Josefa Hlávky turnaj nejmladší kategorie. Přihlášeno bylo 8 družstev, ale z důvodů nemocí se hrál nakonec turnaj o čtyř účastnících. Hrálo se 1x25 min. každý s každým.

Domácím se tentokrát moc nedařilo a bez zisku bodu obsadili poslední místo. Postupně prohráli s Příchovicemi 5:7, s Nezvěsticemi 4:10 a s Litohlavy 8:14.

Kompletní výsledky a tabulka turnaje zde.

Sestava TJ Přeštice:
Brankářka:C. Hamršmídová
Hráči v poli:N. Živná (5 branek), A. Slámečková, V. Heřman (1), M. Tolar (3), K. Brožová (8), V. Mudra, T. Svobodová (2), O. Zita (5)
Trenérka:K. Schejbalová

Hodnocení turnaje trenérkou Kristýnou Schejbalovou:

"V sobotu jsme do turnaje vstoupili bez přípravy, ale přesto jsme měli 2 zápasy z počátku rozehrané velmi dobře. Do našeho družstva přibyl nový člen - Vojtěch Mudra. Zahrál si s námi i Václav Heřman, který byl na druhém turnaji. Někteří se se systémem hry zatím seznamují, a proto některé naše chyby soupeř oplácel vstřelenými brankami. Tahouny turnaje byli Ondřej Zita s 5 vstřelenými brankami, který byl na konci turnaje vyhlášen jako neužitečnější hráč a dále Nikola Živná soupeři vsítila 5 branek a Klára Brožová 8 branek. Děti překvapily bojovností a chutí do hry a i přes větší rozdílové skóre nepřestávaly hrát. Chybělo nám štěstí při střelbě na bránu. Mezi nejmenšími a nejmladšími členy družstva se prosadili Martin Tolar se 3 brankami, Tereza Svobodová s 2 brankami a Václav Heřman s 1 brankou. Vstřelení gólu ještě čeká na Andreu Slámečkovou a Vojtěcha Mudru. V zimní přípravě budeme mít spoustu práce s míčovou technikou, ale věřím, že dopilujeme nedostatky a z následujícího turnaje odjedeme s medailí na krku"

 

 

pro Vás připravuje:

- miniseriál o národní házené
- živé vstupy ze zápasů
- ohlasy po utkáních

Jan Markup
redaktor zpravodajství
MiniaplikaceCopyright 2018 [TJ Přeštice]