TOPlist

 

Přípravka

Turnaj mladších přípravek v Nezvěsticích - 13. 1. 2018

Dne 13. 1. 2018 se zúčastnilo družstvo mladší přípravky národní házené TJ Přeštice turnaje v hale v Nezvěsticích. Po třech vyhraných a třech prohraných zápasech obsadilo naše družstvo 4. místo z celkového počtu 7 účastníků.

Kompletní výsledky a tabulka turnaje zde.

Fotografie z turnaje ke shlédnutí zde. Děkujeme Janu Loudovi z Nezvěstic za poskytnutí :-).

Sestava TJ Přeštice:
Brankářka:Claudie Hamršmídová
Hráči v poli:Nikola Živná, Klára Brožová, Martin Tolar, Andrea Slámečková, Tereza Svobodová, Václav Heřman, Vojtěch Mudra
Trenérka:Kristýna Schejbalová

Hodnocení turnaje trenérkou Kristýnou Schejbalovou:
"Tento turnaj jsme absolvovali pouze s 1 tréninkem po vánočních svátcích. I přes to jsme ale odehráli velmi hezká utkání. Největšími tahouny byly opět Nikola Živná a Klára Brožová. I ostatní se ale aktivně zapojovali do hry. Nejvíce litujeme zápasu s Příchovicemi, kde nás hnala touha vyhrát a tím jsme začali zmatkovat a dělali zbytečné chyby. Ztráceli jsme balon, kterým soupeř naše chyby oplácel. I přes to jsme se soupeřem drželi krok, ale při závěrečném hvizdu rozhodčího byl rozdíl stavu o 2 branky. V zápasech se vystřídali všichni hráči, aby se aktivně zapojovali do hry a získávali tak přehled na hřišti. Děti bych chtěla ale za předvedené výkony pochválit. Neztrácely chuť hrát, což je to nejdůležitější. Velké poděkování patří samozřejmě i rodičům, kteří s námi na turnaji byli a vytvořili nám tam výbornou atmosféru."

 

 

pro Vás připravuje:

- miniseriál o národní házené
- živé vstupy ze zápasů
- ohlasy po utkáních

Jan Markup
redaktor zpravodajství
MiniaplikaceCopyright 2018 [TJ Přeštice]