TOPlist

 

Přípravka

Zimní halový pohár mladších přípravek - Přeštice - 3. 3. 2018

V sobotu 3. března 2018 se v hale Základní školy v Přešticích konal Zimní halový pohár pro mladší přípravku, odkud si domácí odnesli krásné 3. místo!

Kompletní výsledky a tabulka turnaje zde.

Sestava TJ Přeštice:
Brankářka:Claudie Hamršmídová
Hráči v poli:Nikola Živná, Klára Brožová, Tereza Svobodová, Magdaléna Hanzarová, Andrea Slámečková, Vojtěch Mudra, Martin Tolar
Trenérka:Kristýna Schejbalová
Asistentka:Renata Slámečková

Hodnocení turnaje trenérkou Kristýnou Schejbalovou:
"Do prvního zápasu jsme nastoupili trochu se strachem ale i tak jsme s Nezvěsticemi sehráli zajímavé utkání, které nakonec skončilo prohrou 6:11. S druhým soupeřem z Litohlav jsme do 13. minuty drželi krok a zápas hráli na rozdíl pouhých 2 branek, potom nám ale došli síly a soupeř nám utekl a zápas sice skončil prohrou 7:15, ale za tento zápas jsem chtěla všechny hráče moc pochválit, protože to bylo velmi krásné utkání. Do zápasu proti Tymákovu A nastoupila i nová hráčka týmu Majda Hanzarová, která se se systémem hry teprve seznamuje, ale i přesto odehrála skvělou obranu. Zápas skončil výhrou 14:7. S Kyšicemi to zpočátku vypadalo, že půjde o vyrovnané utkání, ale skvěle zde zahrála Nikola Živná a Klára Brožová. S Tymákovem B si Tereza Svobodová střelila krásné branky a střelbou zářil i Martin Tolar, který byl v závěru turnaje vyhlášen jako nejužitečnější hráč týmu. Všechny hráče bych chtěla pochválit za předvedené výkony, do turnaje jsme vstoupili skoro bez herní přípravy, ale i tak to byla pěkná podívaná. Z turnaje jsme si na krku odnesli krásné 3. místo, které všechny moc potěšilo. Rodičům děkujeme za skvělé domácí zázemí, skvěle občerstvení a hlavně atmosféru, kterou pro děti na každé akci vytváří."

 

pro Vás připravuje:

- miniseriál o národní házené
- živé vstupy ze zápasů
- ohlasy po utkáních

Jan Markup
redaktor zpravodajství
MiniaplikaceCopyright 2018 [TJ Přeštice]