Nábor dětí …

Oddíl národní házené hledá nové holky a kluky, kteří si rádi zasportují, najdou nové kamarády a zažijí spoustu zábavy.

Národní házená je sport s více než stopatnáctiletou tradicí, který rozvíjí motorické a sociální schopnosti. Více než 90 let fungující házenkářský oddíl TJ Přeštice má k dispozici hřiště s umělou trávou a moderní zázemí.

Budeme se na Vás těšit každé ÚTERÝ a PÁTEK od 15:30 v našem areálu za „Modrým domem“.

Aktuálně hledáme nové sportovce narozené v roce 2011 a mladší (spodní věková hranice min. 5 let).

Kontaktní osoba – Kristýna Schejbalová (tel. 607 259 376)

Informace z jednání VV SNH ze dne 8. dubna 2020

Ve středu 8. dubna 2020 se uskutečnila druhá telekonference Výkonného výboru SNH rozšířená o zástupce Oblastních soutěžních komisí SNH. V rámci telekonference byla projednána aktuální situace ve vztahu k prodloužení nouzového stavu a s tím souvisejících vládních opatření, resp. jejich dopady na činnost NH.

Kompletní informace zde.

Anketa Nejúspěšnější sportovec roku 2019 …

V nominacích již tradiční ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2019 okresu Plzeň-jih opět nechybí zástupci našeho oddílu. O výsledcích v jednotlivých kategoriích rozhodne odborná porota složená ze zástupců pořadatelů a partnerů akce, jejíž slavnostní vyhlášení se uskuteční 12. března 2020 od 18:00 v dobřanském Káčku.

Podrobnosti „Anketa Nejúspěšnější sportovec roku 2019 …“

Zástupci přeštické házené obdrželi Čestné tituly Svazu národní házené

V sobotu 4. ledna 2020 byly na Slavnostním večeru v sále Kulturního a komunitního centra v Přešticích předány zástupcům přeštických házenkářů čestné tituly Svazu národní házené. Z rukou hostů večera – starosty města Přeštice Mgr. Karla Naxery, předsedy ZOSK SNH Ivo Tomana a zasloužilého mistra sportu Františka Boudy – postupně převzali svá ocenění za svoje zásluhy vybraní členové našeho oddílu.

Podrobnosti „Zástupci přeštické házené obdrželi Čestné tituly Svazu národní házené“

Memoriály Milana Brabence a Ivana Moravce zahájily házenkářský rok 2020

Ve dnech 4. a 5. ledna 2020 uspořádal přeštický oddíl národní házené ve sportovní hale ve Šťáhlavech dvoudenní halové turnaje – 36. ročník Memoriálu Milana Brabence (turnaj mužů) a 27. ročník Memoriálu Ivana Moravce (turnaj žen). Oba turnaje byly obsazeny velmi kvalitními celky – v kategorii mužů se postupně utkala družstva Přeštic, Tymákova, Opatovic a Dobrušky a v kategorii žen to byla družstva Přeštic, Tymákova, Krčína a Dobrušky.

Podrobnosti „Memoriály Milana Brabence a Ivana Moravce zahájily házenkářský rok 2020“