TOPlist

 

Galerie mistrů

Mistři ČR
Mistryně ČR
Vítězové Poháru ČR
Vítězky Poháru ČR
Haloví Mistři ČR
Halové Mistryně ČR

Mistři ČR

DOROSTENCI

Muži
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Aktuální mistr ČR

2014/2015

Sokol Krčín

Počet titulů našeho oddílu v této kategorii:

2

Pozn.: V sezónách 1951/1952, 1952/1953 a 1955/1956 až 1959/1960 byla soutěž rozdělena na mladší dorost (první uvedený vítěz) a starší dorost (druhý uvedený vítěz).

Sezóna
Celek
2014/2015
Sokol Krčín
2013/2014
TJ Příchovice
2012/2013
Sokol Tymákov
2011/2012
TJ Příchovice
2010/2011
TJ Sokol Opatovice
2009/2010
TJ Přeštice
2008/2009
Sokol Dobruška
2007/2008
TJ Šroubárna Žatec
2006/2007
Sokol Tymákov
2005/2006
SSK Vítkovice
2004/2005
TJ Sokol Nezvěstice
2003/2004
TJ Sokol Krčín
2002/2003
TJ Sokol Rokytnice u Přerova
2001/2002
SK Veselí nad Moravou
2000/2001
Draken Brno
1999/2000
Draken - Tábor Brno
1998/1999
Sokol Nové Město nad Metují
1997/1998
Sokol Nové Město nad Metují
1996/1997
SK Veselí nad Moravou
1995/1996
TJ Sokol Rokytnice u Přerova
1994/1995
TJ Stará Ves nad Ondř.
1993/1994
Sokol Stupno
1992/1993
Sokol Albrechtičky
1991/1992
TJ Stupno
1990/1991
TJ Stará Ves nad Ondř.
1989/1990
TJ Veselí nad Moravou
1988/1989
LIAZ Přerov
1987/1988
LIAZ Přerov
1986/1987
LIAZ Přerov
1985/1986
LIAZ Přerov
1984/1985
LIAZ Přerov
1983/1984
Tesla Nýřany
1982/1983
Lokomotiva Ostrava
1981/1982
TJ Stupno
1980/1981
Sokol Studénka
1979/1980
TJ Veselí nad Moravou
1978/1979
TJ Dobruška
1977/1978
Sokol Žerovice
1976/1977
Sokol Žerovice
1975/1976
TJ Přeštice
1974/1975
Jiskra Humpolec
1973/1974
Sokol Rokytnice
1972/1973
Sokol Tymákov
1971/1972
Sokol Ejpovice
1970/1971
Baník Most
1969/1970
Baník Most
1968/1969
Baník Most
1967/1968
Lokomotiva Bakov nad Jizerou
1966/1967
Sokol Rokytnice
1965/1966
Sokol Stará Ves
1964/1965
Sokol Stará Ves
1963/1964
Baník Stupno
1962/1963
Kovohutě Rokycany
1961/1962
Jiskra Náchod
1960/1961
Jiskra Náchod
1959/1960
Jiskra Náchod / Lokomotiva Turnov
1958/1959
Sokol Bolevec / Spartak Nusle
1957/1958
Spartak Nusle / Baník Most
1956/1957
Spartak Židenice / Sokol Bolevec
1955/1956
Sokol Bolevec / Jiskra Zubří
1954/1955
Tatran Bystřice pod Hostýnem
1953/1954
VPŠS Jihlava
1952/1953
Baník Hrdlovka / Sp. T. Smíchov
1951/1952
Sokol Ostrava / TJ Gottwaldov
1950/1951
Sokol Nezvěstice
1949/1950
Sokol Nezvěstice
1948/1949
Star Plzeň
1947/1948
NEHRÁNO
1946/1947
NEHRÁNO
1945/1946
NEHRÁNO
1944/1945
NEHRÁNO
1943/1944
NEHRÁNO
1942/1943
SK Bedihošť
1941/1942
SK Bedihošť
1940/1941
SK Zábělá
1939/1940
TPK Star Plzeň
1938/1939
NEHRÁNO
1937/1938
NEHRÁNO
1936/1937
TPK Star Plzeň

 

 

 

pro Vás připravuje:

- miniseriál o národní házené
- živé vstupy ze zápasů
- ohlasy po utkáních

Jan Markup
redaktor zpravodajství




Miniaplikace



Copyright 2018 [TJ Přeštice]