TOPlist

 

Galerie mistrů

Mistři ČR
Mistryně ČR
Vítězové Poháru ČR
Vítězky Poháru ČR
Haloví Mistři ČR
Halové Mistryně ČR

Mistryně ČR

ŽENY

Ženy
Dorostenky
Starší žačky
Mladší žačky

Aktuální mistryně ČR

2016/2017

Sokol Tymákov

Počet titulů našeho oddílu v této kategorii:

0

Sezóna
Celek
2016/2017
Sokol Tymákov
2015/2016
Sokol Tymákov
2014/2015
Sokol Tymákov
2013/2014
Sokol Dobruška
2012/2013
Sokol Tymákov
2011/2012
Sokol Dobruška
2010/2011
Sokol Krčín
2009/2010
SK Chomutov NH
2008/2009
Sokol Tymákov
2007/2008
Sokol Tymákov
2006/2007
SK Chomutov NH
2005/2006
SK Chomutov NH
2004/2005
SK Chomutov NH
2003/2004
SK Chomutov NH
2002/2003
SK Chomutov NH
2001/2002
SK Chomutov NH
2000/2001
SK Chomutov NH
1999/2000
SK Chomutov NH
1998/1999
SK Studénka
1997/1998
KLH Chomutov
1996/1997
TJ Pustějov
1995/1996
TJ Pustějov
1994/1995
Jiskra Havlíčkuv Brod
1993/1994
Sokol Dobruška
1992/1993
Jiskra Havlíčkuv Brod
1991/1992
Jiskra Havlíčkuv Brod
1990/1991
Jiskra Havlíčkuv Brod
1989/1990
Spartak Praha 4
1988/1989
Spartak Praha 4
1987/1988
Spartak Praha 4
1986/1987
Spartak Praha 4
1985/1986
Spartak Praha 4
1984/1985
Jiskra Havlíčkuv Brod
1983/1984
Jiskra Havlíčkuv Brod
1982/1983
Jiskra Havlíčkuv Brod
1981/1982
TJ Vítkovice
1980/1981
TJ Vítkovice
1979/1980
TJ Náchod
1978/1979
TJ Dobruška
1977/1978
TJ Vítkovice
1976/1977
VOKD Poruba
1975/1976
VOKD Poruba
1974/1975
VOKD Poruba
1973/1974
VOKD Poruba
1972/1973
VOKD Poruba
1971/1972
VOKD Poruba
1970/1971
Rubena Náchod
1969/1970
Rubena Náchod
1968/1969
Rubena Náchod
1967/1968
Rubena Náchod
1966/1967
Rubena Náchod
1965/1966
Dynamo Jihlava
1964/1965
SPP Kunovice
1963/1964
SPP Kunovice
1962/1963
SPP Kunovice
1961/1962
SPP Kunovice
1960/1961
Spartak Kunovice
1959/1960
Spartak Praha záv. 9. května
1958/1959
Dynamo Jihlava
1957/1958
Slovan Jihlava
1956/1957
Spartak Gottwaldov
1955/1956
Jiskra Náchod ZZN
1954/1955
Jiskra Náchod ZZN
1953/1954
Spartak Gottwaldov
1952/1953
ZVIL Spartak Gottwaldov
1951/1952
Dynamo Slavia Praha
1950/1951
Sokol Kovosvit Sezimovo Ústí
1949/1950
TJ Uherské Hradiště
1948/1949
SK Aso Olomouc
1947/1948
SK Aso Olomouc
1946/1947
SK Baťa Zlín
1945/1946
SK Aso Olomouc
1944/1945
NEHRÁNO
1943/1944
SK Aso Olomouc
1942/1943
SK Aso Olomouc
1941/1942
SK Aso Olomouc
1940/1941
SK Aso Olomouc
1939/1940
SK Aso Olomouc
1938/1939
SK Aso Olomouc
1937/1938
NEHRÁNO
1936/1937
SK Židenice
1935/1936
SK Židenice
1934/1935
SK Slavia Praha
1933/1934
SK Židenice
1932/1933
SK Slavia Praha
1931/1932
SK Kyjov
1930/1931
SK Kyjov
1929/1930
SK Kyjov
1928/1929
SK Slavia Praha
1927/1928
SK Achilles Brno
1926/1927
SK Baťa Zlín
1925/1926
SK Slavia Praha
1924/1925
SK Achilles Brno
1923/1924
SK Čechie I. Praha
1922/1923
AC Slov. Sl. Uherské Hradiště
1921/1922
SK Meteor Vinohrady
1920/1921
SK Pardubice

 

pro Vás připravuje:

- miniseriál o národní házené
- živé vstupy ze zápasů
- ohlasy po utkáních

Jan Markup
redaktor zpravodajství




Miniaplikace



Copyright 2018 [TJ Přeštice]