Mistři ČR – dorostenci

MISTŘI ČR

2019 / 2020

SK Studénka


Počet titulů našeho oddílu v této kategorii:

2

Pozn.: V sezónách 1951/1952, 1952/1953 a 1955/1956 až 1959/1960 byla soutěž rozdělena na mladší dorost (první uvedený vítěz) a starší dorost (druhý uvedený vítěz).

Sezóna
Celek
2019/2020
SK Studénka
2018/2019
SK Studénka
2017/2018
TJ Plzeň-Újezd
2016/2017
TJ Plzeň-Újezd
2015/2016
TJ Plzeň-Újezd
2014/2015
Sokol Krčín
2013/2014
TJ Příchovice
2012/2013
Sokol Tymákov
2011/2012
TJ Příchovice
2010/2011
TJ Sokol Opatovice
2009/2010
TJ Přeštice
2008/2009
Sokol Dobruška
2007/2008
TJ Šroubárna Žatec
2006/2007
Sokol Tymákov
2005/2006
SSK Vítkovice
2004/2005
TJ Sokol Nezvěstice
2003/2004
TJ Sokol Krčín
2002/2003
TJ Sokol Rokytnice u Přerova
2001/2002
SK Veselí nad Moravou
2000/2001
Draken Brno
1999/2000
Draken - Tábor Brno
1998/1999
Sokol Nové Město nad Metují
1997/1998
Sokol Nové Město nad Metují
1996/1997
SK Veselí nad Moravou
1995/1996
TJ Sokol Rokytnice u Přerova
1994/1995
TJ Stará Ves nad Ondř.
1993/1994
Sokol Stupno
1992/1993
Sokol Albrechtičky
1991/1992
TJ Stupno
1990/1991
TJ Stará Ves nad Ondř.
1989/1990
TJ Veselí nad Moravou
1988/1989
LIAZ Přerov
1987/1988
LIAZ Přerov
1986/1987
LIAZ Přerov
1985/1986
LIAZ Přerov
1984/1985
LIAZ Přerov
1983/1984
Tesla Nýřany
1982/1983
Lokomotiva Ostrava
1981/1982
TJ Stupno
1980/1981
Sokol Studénka
1979/1980
TJ Veselí nad Moravou
1978/1979
TJ Dobruška
1977/1978
Sokol Žerovice
1976/1977
Sokol Žerovice
1975/1976
TJ Přeštice
1974/1975
Jiskra Humpolec
1973/1974
Sokol Rokytnice
1972/1973
Sokol Tymákov
1971/1972
Sokol Ejpovice
1970/1971
Baník Most
1969/1970
Baník Most
1968/1969
Baník Most
1967/1968
Lokomotiva Bakov nad Jizerou
1966/1967
Sokol Rokytnice
1965/1966
Sokol Stará Ves
1964/1965
Sokol Stará Ves
1963/1964
Baník Stupno
1962/1963
Kovohutě Rokycany
1961/1962
Jiskra Náchod
1960/1961
Jiskra Náchod
1959/1960
Jiskra Náchod / Lokomotiva Turnov
1958/1959
Sokol Bolevec / Spartak Nusle
1957/1958
Spartak Nusle / Baník Most
1956/1957
Spartak Židenice / Sokol Bolevec
1955/1956
Sokol Bolevec / Jiskra Zubří
1954/1955
Tatran Bystřice pod Hostýnem
1953/1954
VPŠS Jihlava
1952/1953
Baník Hrdlovka / Sp. T. Smíchov
1951/1952
Sokol Ostrava / TJ Gottwaldov
1950/1951
Sokol Nezvěstice
1949/1950
Sokol Nezvěstice
1948/1949
Star Plzeň
1947/1948
NEHRÁNO
1946/1947
NEHRÁNO
1945/1946
NEHRÁNO
1944/1945
NEHRÁNO
1943/1944
NEHRÁNO
1942/1943
SK Bedihošť
1941/1942
SK Bedihošť
1940/1941
SK Zábělá
1939/1940
TPK Star Plzeň
1938/1939
NEHRÁNO
1937/1938
NEHRÁNO
1936/1937
TPK Star Plzeň