Mistryně ČR – ženy

MISTRYNĚ ČR

2018 / 2019

Sokol Tymákov


Počet titulů našeho oddílu v této kategorii:

0

Sezóna
Celek
2019/2020
---
(soutěž byla ukončena bez určení pořadí kvůli pandemii COVID-19)
2018/2019
Sokol Tymákov
2017/2018
Sokol Tymákov
2016/2017
Sokol Tymákov
2015/2016
Sokol Tymákov
2014/2015
Sokol Tymákov
2013/2014
Sokol Dobruška
2012/2013
Sokol Tymákov
2011/2012
Sokol Dobruška
2010/2011
Sokol Krčín
2009/2010
SK Chomutov NH
2008/2009
Sokol Tymákov
2007/2008
Sokol Tymákov
2006/2007
SK Chomutov NH
2005/2006
SK Chomutov NH
2004/2005
SK Chomutov NH
2003/2004
SK Chomutov NH
2002/2003
SK Chomutov NH
2001/2002
SK Chomutov NH
2000/2001
SK Chomutov NH
1999/2000
SK Chomutov NH
1998/1999
SK Studénka
1997/1998
KLH Chomutov
1996/1997
TJ Pustějov
1995/1996
TJ Pustějov
1994/1995
Jiskra Havlíčkuv Brod
1993/1994
Sokol Dobruška
1992/1993
Jiskra Havlíčkuv Brod
1991/1992
Jiskra Havlíčkuv Brod
1990/1991
Jiskra Havlíčkuv Brod
1989/1990
Spartak Praha 4
1988/1989
Spartak Praha 4
1987/1988
Spartak Praha 4
1986/1987
Spartak Praha 4
1985/1986
Spartak Praha 4
1984/1985
Jiskra Havlíčkuv Brod
1983/1984
Jiskra Havlíčkuv Brod
1982/1983
Jiskra Havlíčkuv Brod
1981/1982
TJ Vítkovice
1980/1981
TJ Vítkovice
1979/1980
TJ Náchod
1978/1979
TJ Dobruška
1977/1978
TJ Vítkovice
1976/1977
VOKD Poruba
1975/1976
VOKD Poruba
1974/1975
VOKD Poruba
1973/1974
VOKD Poruba
1972/1973
VOKD Poruba
1971/1972
VOKD Poruba
1970/1971
Rubena Náchod
1969/1970
Rubena Náchod
1968/1969
Rubena Náchod
1967/1968
Rubena Náchod
1966/1967
Rubena Náchod
1965/1966
Dynamo Jihlava
1964/1965
SPP Kunovice
1963/1964
SPP Kunovice
1962/1963
SPP Kunovice
1961/1962
SPP Kunovice
1960/1961
Spartak Kunovice
1959/1960
Spartak Praha záv. 9. května
1958/1959
Dynamo Jihlava
1957/1958
Slovan Jihlava
1956/1957
Spartak Gottwaldov
1955/1956
Jiskra Náchod ZZN
1954/1955
Jiskra Náchod ZZN
1953/1954
Spartak Gottwaldov
1952/1953
ZVIL Spartak Gottwaldov
1951/1952
Dynamo Slavia Praha
1950/1951
Sokol Kovosvit Sezimovo Ústí
1949/1950
TJ Uherské Hradiště
1948/1949
SK Aso Olomouc
1947/1948
SK Aso Olomouc
1946/1947
SK Baťa Zlín
1945/1946
SK Aso Olomouc
1944/1945
NEHRÁNO
1943/1944
SK Aso Olomouc
1942/1943
SK Aso Olomouc
1941/1942
SK Aso Olomouc
1940/1941
SK Aso Olomouc
1939/1940
SK Aso Olomouc
1938/1939
SK Aso Olomouc
1937/1938
NEHRÁNO
1936/1937
SK Židenice
1935/1936
SK Židenice
1934/1935
SK Slavia Praha
1933/1934
SK Židenice
1932/1933
SK Slavia Praha
1931/1932
SK Kyjov
1930/1931
SK Kyjov
1929/1930
SK Kyjov
1928/1929
SK Slavia Praha
1927/1928
SK Achilles Brno
1926/1927
SK Baťa Zlín
1925/1926
SK Slavia Praha
1924/1925
SK Achilles Brno
1923/1924
SK Čechie I. Praha
1922/1923
AC Slov. Sl. Uherské Hradiště
1921/1922
SK Meteor Vinohrady
1920/1921
SK Pardubice