Házenkáři roku

Rok
Házenkář roku
Házenkářka roku
2018
Vojtěch Práchenský
TJ Sokol Opatovice
Pavla Šmídlová
Sokol Tymákov
2017
Lukáš Zimmermann
Sokol Tymákov
Pavla Šmídlová
Sokol Tymákov
2016
Lukáš Zimmermann
Sokol Tymákov
Pavla Šmídlová
Sokol Tymákov
2015
Václav Majer
Sokol Tymákov
Petra Laštovičková
Sokol Dobruška
2014
Ladislav Beneda
TJ Plzeň - Újezd
Petra Laštovičková
Sokol Dobruška
2013
Ladislav Beneda
TJ Plzeň - Újezd
Petra Bendová
Sokol Tymákov
2012
Ladislav Beneda
TJ Plzeň - Újezd
Petra Bendová
Sokol Tymákov
2011
Ladislav Beneda
TJ Plzeň - Újezd
Marie Dušková
TJ Spartak Modřany
2010
Ladislav Beneda
TJ Plzeň - Újezd
Petra Laštovičková
Sokol Dobruška
2009
Jaroslav Horák
1. NH Brno
Petra Bendová
Sokol Tymákov
2008
Jiří Pešek
TJ Stará Huť
Petra Laštovičková
Sokol Dobruška
2007
Jan Petr
1. NH Brno
Štěpánka Bonaventurová
HK Hlinsko
2006
Ladislav Beneda
TJ Plzeň - Újezd
Radka Češková
SK Chomutov NH
2005
Ladislav Beneda
TJ Plzeň - Újezd
Bilohuščínová / Češková
Chomutov / Litvínov
2004
Radomír Matoušík
TJ DIOSS Nýřany
Zdeňka Bilohuščínová
KNH Litvínov
2003
Ladislav Beneda
TJ Plzeň - Újezd
Radka Češková
SK Chomutov NH
2002
Jan Mašek
NH Řevnice
Radka Češková
SK Chomutov NH
2001
Ladislav Beneda
TJ Plzeň - Újezd
Radka Češková
SK Chomutov NH
2000
Ladislav Beneda
TJ Plzeň - Újezd
Čihařová / Češková
SK Chomutov NH
1999
Pavel Ausberger
TJ AVIA Čakovice
Radka Botlová
SK Chomutov NH
1998
Jiří Horák
Sokol Kokory
Radka Botlová
SK Chomutov NH
1997
Jiří Zubík
SK Žeravice
Radka Botlová
KLH Chomutov
1996
Jiří Horák
Sokol Kokory
Hana Bergrová
TJ Pustějov
1995
Jiří Horák
Sokol Kokory
Hana Bergrová
TJ Pustějov
1994
Pavel Šrail
Sokol Stupno
Lýdie Suková
Lokomotiva Chomutov
1993
Jiří Zubík
LIAZ Přerov
Michaela Palánová
Jiskra Havlíčkův Brod
1992
Jiří Zubík
LIAZ Přerov
Zuzana Kočová
Spartak Praha 4
1991
Stanislav Sobotka
LIAZ Přerov
Miluše Kubáčková
TJ Pustějov
1990
Stanislav Sobotka
LIAZ Přerov
Romana Kohoutová
Spartak Praha 4
1989
Stanislav Sobotka
LIAZ Přerov
Jana Zeipeltová
Sokol Dobruška
1988
Stanislav Sobotka
LIAZ Přerov
Eva Karešová
Rubena Náchod
1987
Josef Kubis
LIAZ Přerov
Bohunka Ličková
VOKD Poruba
1986
Pavel Šrail
TJ Plzeň-Újezd
Bohunka Ličková
VOKD Poruba
1985
Milan Fornouz
TJ Přeštice
Bohunka Ličková
VOKD Poruba
1984
Jaroslav Levora
TJ Přeštice
Blanka Zvolánková
Jiskra Havlíčkův Brod
1983
Josef Kubiček
Sokol Podhorní Újezd
Jana Landsmanová
Jiskra Havlíčkův Brod
1982
František Bouda
TJ Přeštice
Jana Laštovičková
Sokol Dobruška
1981
Josef Bajer
Sokol Podhorní Újezd
Jaroslava Maršálková
Jiskra Havlíčkův Brod
1980
Jaroslav Levora
TJ Přeštice
Jaroslava Maršálková
Jiskra Havlíčkův Brod
1979
Jaroslav Levora
TJ Přeštice
Jaroslava Maršálková
Jiskra Havlíčkův Brod
1978
Pavel Kratochvíl
Sokol Rokytnice
Zdena Pešinová
TJ Šroubárna Žatec
1977
Josef Kohout
TJ Přeštice
Oldřiška Zapletalová
VOKD Poruba
1976
Josef Kohout
TJ Přeštice
Oldřiška Zapletalová
VOKD Poruba
1975
Josef Kubíček
Sokol Podhorní Újezd
Oldřiška Zapletalová
VOKD Poruba
1974
Petr Tausche
Tesla Nýřany
Oldřiška Zapletalová
VOKD Poruba
1973
Josef Kohout
TJ Přeštice
Ivana Švejdarová
Rubena Náchod
1972
Josef Kohout
TJ Přeštice
Ivana Švejdarová
Rubena Náchod
1971
Petr Malý
TJ Přeštice
Hana Vrzalová
Spartak Praha 4
1970
Eliška Jirsová
Rubena Náchod