DatumČasSoutěžSezóna
4. 2. 20238:00OP mladších žaček2022/2023

Zimní Halový Pohár 2023 – mladší žačky v Plzni Bolevci
V sobotu 4. 2. 2023 se konala základní část ZHP 2023 pro mladší žačky v nafukovací hale ZŠ Plzeň
Bolevec. Hrálo se systémem každý s každým v zápasech 2 x 15 min bez poločasové přestávky.

Sestava mladších žaček TJ Přeštice:

Brankáři: Hamršmídová Claudie, Chodorová Anna
Obrana:   Kripnerová Nikola, Mačlová Karolína, Martanová Eva, Stuchlová Adéla, Štádlerová Luceie,
Zbiňová Michaela, Martanová Marie
Útok:  Jindřichová Tereza (2 br.), Kuběnová Elena (15 br.), Slámečková Anerea (6 br.), Svobodová
1. Tymákov 8 bodů
2. Nezvěstice 4 body (rozhodovala minitabulka – skóre 23:22)
3. TJ Přeštice   4 body (rozhodovala minitabulka – skóre 17:17)
4. Příchovice 4 body (rozhodovala minitabulka – skóre 16:17)
5. Plzeň Újezd 0 bodů
Hodnocení turnaje trenérem Pavlínou Stehlíkovou: „Děvčata na turnaj odjížděla v užším útočném
kádru pouze čtyř hráček (chyběly 3 útočnice). Celkově nám vůbec nevyšel první zápas s Příchovicemi,
kdy jsme nebyly schopné dát do soupeřovi brány pořádnou střelu a i zadní řady vykazovaly minimální
aktivitu na víc a příliš nás včetně brankářek moc nepodržely. Tento výsledek utkání nás velmi mrzel,
protože nás ve výsledcích stál lepší umístění v turnaji. Do druhého zápasu s Nezvěsticemi už ale
děvčata nastoupila s podstatně jiným elánem pro hru, který jim díky bohu vydržel po zbytek turnaje,
což se projevilo na předváděné hře i na výsledcích. Ve třetím zápase s Tymákovem se nám bohužel při
nepovoleném zákroku soupeře zranila útočnice Tereza Svobodová a děvčata, tak musela dohrát
poslední zápas pouze ve třech a s malým záskokem z obrany. Všechny hráčky ale bojovaly jako lvice a
vysloužily si tak třetí místo v tomto turnaj.
Stejně jako v sezóně i na tomto turnaji se ukázalo, jak jsou všechna družstva s výjimkou Tymákova
vyrovnaná, jelikož výsledky většiny utkání byly těsné a družstva na 2.-4. místě skončila se stejným
počtem bodů. Muselo se pak tedy postupovat s pomocí minitabulky, kde směrem nahoru i dolů
rozhodovala pouze jediná branka.
Děvčata nám i přes to malé zaváhání v prvním zápase udělala radost, jelikož dokázala na tomto
turnaji již zúročit některé nové věci, na kterých jsme pracovaly. Přesto však naši hru provází ještě
spousta chyb, běžných pro tento věk, na které se budeme muset zaměřit a vrhnout se do další práce.