Soutěž: OP mladších žáků

Oblastní přebor mladších žáků západočeské oblasti.

Zimní halový pohár oblasti 2024 mladších žáků v Nýřanech

V neděli 21. 1. 2024 se konal Zimní halový pohár mladších žáků v krásné sportovní hale
Nýřany. Zúčastnilo se ho 6 celků. Hrálo se 2×15 min. každý s každým. Utkání řídili rozhodčí
Kamil Štycha a Pavel Souček.
Přeštice získaly po dobrých výkonech pěkné bronzové medaile.
Sestava Přeštic:
Volák Marek – Tříska Jakub (1), Linhart Jan, Špongr Oskar, Smejkal Petr, Tokhirov Sarvar –
Zetek Marek (1), Podhorný Marek, Zbiň Marek, Smetana Petr (8), Pytel Jaroslav (26), Karlík
Vít (7) – trenéři Cibulka Ladislav, Kamenová Martina, m.n.h. Zadražil Stanislav
Výsledky TJ Přeštice:
– Rožmitál 7:3 (5:2), – Litice 14:15 (2:8), – Plzeň Újezd 10:7 (4:2), – Nýřany 10:4 (5:0),
Litohlavy 4:14 (3:8)
Pořadí turnaje:
1. Litohlavy 10 b. 2. Litice 8 b. 3. TJ Přeštice 6 b. 45:44 4. Plzeň Újezd 4 b. 5. Rožmitál 1 b.
6. TJ Nýřany 1 b.
Hodnocení družstva trenérem S. Zadražilem: „ Turnaj se nám vydařil až na poslední utkání
s Litohlavy, kdy už některým hráčům docházely síly. Výsledky s Rožmitálem a Nýřany nebyly
výraznější, jelikož dostávali v útoku příležitost mladí hráči z přípravky. Nejlepšími úseky
v turnaji byl druhý poločas S Liticemi a utkání s Plzní Újezdem, které rozhodlo o zisku
bronzových medailí. Po nepovedeném prvním poločase s Liticemi jsme si ve 2. půli dokázali,
že se s nimi dá hrát a nechybělo mnoho a sahali bychom po remíze. Ta nakonec byla, a
vyrovnávací branka padla 1 sek. po závěrečném hvizdu rozhodčího. Nejhezčí a nejkvalitnější
výkon byl s Plzní Újezdem. Zde se blýskl několika pěknými zákroky i brankář Marek Volák,
který chytil i pokutový hod! Na tyto výkony musíme navázat v jarních odvetách na venkovních