Mistryně ČR – dorostenky

MISTRYNĚ ČR

2019 / 2020

TJ Přeštice


Počet titulů našeho oddílu v této kategorii:

7

Pozn.: V sezónách 1951/1952, 1952/1953 a 1955/1956 až 1959/1960 byla soutěž rozdělena na mladší dorost (první uvedený vítěz) a starší dorost (druhý uvedený vítěz).

Sezóna
Celek
2019/2020
TJ Přeštice
2018/2019
TJ Přeštice
2017/2018
TJ Přeštice
2016/2017
TJ Sokol Vracov
2015/2016
TJ Plzeň-Újezd
2014/2015
Sokol Tymákov
2013/2014
Sokol Tymákov
2012/2013
Sokol Tymákov
2011/2012
Sokol Tymákov
2010/2011
Sokol Tymákov
2009/2010
Sokol Dobruška
2008/2009
TJ Přeštice
2007/2008
Sokol Krčín
2006/2007
TJ Přeštice
2005/2006
SK Chomutov NH
2004/2005
Sokol Krčín
2003/2004
Sokol Dobruška
2002/2003
Sokol Dobruška
2001/2002
SKH Bolevec
2000/2001
TJ Spartak Modřany
1999/2000
HK Hlinsko
1998/1999
SKNH Klášterec n/O.
1997/1998
TJ Přeštice
1996/1997
TJ Pustějov
1995/1996
TJ Pustějov
1994/1995
SK Praha 4
1993/1994
SKNH Klášterec n/O.
1992/1993
SKNH Klášterec n/O.
1991/1992
SKNH Klášterec n/O.
1990/1991
TJ Spartak Praha 4
1989/1990
Jiskra Havlíčkův Brod
1988/1989
TJ Spartak Praha 4
1987/1988
TJ Spartak Praha 4
1986/1987
TJ Spartak Praha 4
1985/1986
VOKD Poruba
1984/1985
TJ Přeštice
1983/1984
TJ Dobruška
1982/1983
TJ Spartak Praha 4
1981/1982
TJ Lokomotiva Chomutov
1980/1981
TJ Spartak Praha 4
1979/1980
TJ Náchod
1978/1979
VOKD Poruba
1977/1978
TJ Šroubárna Žatec
1976/1977
TJ Dobruška
1975/1976
VOKD Poruba
1974/1975
VOKD Poruba
1973/1974
VOKD Poruba
1972/1973
VOKD Poruba
1971/1972
TJ Poruba
1970/1971
Sokol Stará Huť
1969/1970
TJ Poruba
1968/1969
TJ Poruba
1967/1968
TJ Poruba
1966/1967
Jiskra Třebíč
1965/1966
TJ Poruba
1964/1965
Baník Most
1963/1964
SPP Kunovice
1962/1963
SPP Kunovice
1961/1962
SPP Kunovice
1960/1961
Jiskra Náchod
1959/1960
Baník Most / Sokol Vémyslice
1958/1959
Spartak Kunovice / Spartak Nusle
1957/1958
Spartak Nusle / Spartak Kunovice
1956/1957
Spartak Kunovice / Tatran Ostroh
1955/1956
Dynamo Miroslav / Jiskra Znojmo
1954/1955
Slavoj Znojmo
1953/1954
Spartak Vsetín
1952/1953
OUPZ Jesenice / Jiskra Náchod
1951/1952
Sokol Brno / Gottwaldov
1950/1951
Sokol Náchod
1949/1950
Sokol Náchod
1948/1949
Sokol Humpolec
1947/1948
NEHRÁNO
1946/1947
NEHRÁNO
1945/1946
NEHRÁNO
1944/1945
NEHRÁNO
1943/1944
ČSK Hranice
1942/1943
SK Židenice
1941/1942
SK Židenice
1940/1941
SK Židenice
1939/1940
SK Židenice
1938/1939
NEHRÁNO
1937/1938
NEHRÁNO
1936/1937
AFK Republikán XIX.