Turnaj mladší přípravky v Litohlavech

Podrobnosti

DatumČasSoutěžSezóna
23. 4. 20238:30Přípravka2022/2023

Sestava dívek:

Luisa Rovná – Alice Kalčíková, Amálie Duchková, Vanesa Pluhařová, Rose Flachosvá
Trenér: Kristýna Schejbalová, Michaela Chocová

Hodnocení trnérkou K.Schejbalovou: ‚,Jet na turnaj pouze s 1 členem týmu na střídání není moc, zvláště při hrací době 1×15 minut. Musím říct, že i když toho děvčata měla plné zuby bojovala do poslední chvíle. Bohužel síly, a troška orientace ve hře hrála proti nám a děvčata se soupeři nedokázala udržet krok. Jsem ale ráda, že každá dokázala dát gól, to se to potom hraje lépe s úsměvem. Velmi chválim Amálku s Vaneskou, která odehrála celá utkání. Alička s Rose zatím sbírají zkušenosti ale snaží se. Kvůli nedostatků brankářů byla do branky vybraná Luisa, která se své role zhostila velmi dobře.

            Bohužel náše velké mínus je v tom, že v našem družstvu jsou pouze děvčata. Stojím si za tím, že kdybychom v našich řadách měli nějaké chlapce, úroveň by byla zase o trošku výše a mohly jsme pomýšlet i na vyšší pozice. Když proti devčatům nastoupí chlapci, kteří mají přece jen větší ránu a jsou rychlejší tak se děvčata bojí. Musím si také postěžovat na systém některých družstev, kdy jim dominující chlapec odehraje celý zápas, soupeři nasází 10 branek sám a na poslední 2 minuty je ze hřiště vystřídán, jen proto aby družstvo bylo na prvních příčkách. Já se snažím děvčata střídat za každé situace aby si zahrála protože hrou přece jen nasbírají nejvíce zkušeností. Doufám, že se karta brzo obrátí a děvčata si vybojují své stupně vítězů. O to to bude potom sladší.‘‘

 Sestava chlapců:

Smejkal Petr – Vilímek Adam, Kasl Matyáš, Mráz Tomáš, Smejkal Matěj, Podhorný Marek

Trenér: Kamenová Martina

 

Hodnocení trenérkou M.Kamenovou:

Na turnaj do Litohlav jsme vyrazili skoro v plném počtu, chyběl nám Vašík Žižka, ale i to nás nezastavilo a kluci odehráli turnaj jen s jednou prohrou. 4. zápas nás čekal tvrdý zápas s domácími Litohlavy, který si nesli zlato až do posledního turnaje. Za tenhle zápas bych chtěla kluky moc pochválit, Adam Vilímek zvládl ¨osobku‘‘ na nejlepšího střelce, náš Marek Podhorný vystřílel goly, a Petr Smejkal v bráně odchytal na výbornou. To ale bohužel nestačilo na první místo, poslední zápas jsme padli s Liticema A o gola.. Vezeme si stříbro.

Výsledky:

Místo zápasu

Litohlavy