Újezd – turnaj mladších přípravek

Podrobnosti

DatumČasSoutěžSezóna
24. 4. 20228:00Přípravka2021/2022

První jarní turnaj mladších přípravek v Plzni Újezdu.

 V sobotu 24. 4. 2022 se  dvě  družstva mladší přípravky TJ Přeštice zúčastnila prvního jarního turnaje. Ale jarní počasí bohužel nepanovalo a hrálo se za stálého deště. Tím pořadatelé turnaj zkrátili. Hrálo se na 2 skupiny, když sk. A byla o 6ti účastnících a sk. B o 5ti celcích. Hrálo se 1×12 min.

Družstvo děvčat hrálo ve skupině A a chlapci ve skupině B. Nakonec družstva ve skupinách, která se umístila na 3. – 5., nebo 6. místě  obsadila shodně celkové 5. místo a o umístění již nehrála.

Pouze vítězové základních skupin si to rozdali o 1. a 2. místo a druhé celky o 3. s 4. místo.

Družstvo chlapců obsadilo ve skupině B krásné druhé místo a utkalo se o bronzové medaile s druhým celkem sk. A Plzeň Újezd C. 

Sestava Přeštic – chlapci:

Volák Marek – Zbiň Marek, Podhorný Marek (9 branek), Smejkal Petr (1), Smejkal Matěj, Zetek Marek (13) – trenér m.n.h. Zadražil Stanislav

Sestava Přeštic – dívky:

Hodková Velérie – Kocíková Nikol (10), Duchková Amálie (1), Flachsová Rose, Lehrová Jolana, Ženíšková Tereza, Pluhařová Vanesa- trenér Matěj Košař, Kristýna Schejbalová

Výsledky dívek sk. A:

Přeštice – Litice 2:3, – Tymákov 1:4, – Újezd C 1:6, – Litohlavy 4:6, – Újezd A 8:3

Výsledky chlapců sk. B:

Plzeň Újezd B – Přeštice 2:2, – Litice B 1:1, – Nezvěstice 7:5, – Kyšice 4:0

Přeštice – Litice B 8:1, – Nezvěstice 6:7, – Kyšice 5:0

Litice B – Nezvěstice 4:2, – Kyšice 8:1

Nezvěstice – Kyšice 5:2

Utkání o 3.místo

Plzeň Újezd – Přeštice chlapci   5:2                                                                              

Hodnocení družstva chlapců trenérem S. Zadražilem:Družstvo chlapců nebylo kompletní. Chyběly 3 marodi Oskar Špongr, Sebastien Knotek a Štěpán Toman. Hoši se s minimálním počtem, hrál poprvé i nejmladší hráč, 5ti letý Matěj Smejkal, popasovali velice dobře. Nepovedlo se pouze 1 utkání s Nezvěsticmi. Jinak by bylo umístění ještě lepší.  

 Hodnocení družstva dívek trenérem K. Schejbalovou:Turnaj se děvčatům moc nepovedl. Z druhé strany děvčata ale musím pochválit, že se v zápasech snažila.  Věřím, že na dalším turnaji nám budou přát jak lepší počasí, tak lepší střelecké šance.

 

 

TJ Přeštice

PostBranky
 0

Místo zápasu

Přeštice