ZHP – starší žáci

Podrobnosti

DatumČasSoutěžSezóna
15. 2. 20208:00Zimní turnaje2019/2020

V sobotu 15. února se starší žáci zúčastnili oblastního kola Zimního halového poháru. Bez ztráty bodu si zajistili účast na republikovém Finále ZHP, které se koná 21.3. v Jihlavě. Blahopřejeme k postupu!

Výsledky:

Přeštice – Záluží 21:4, – Kyšice 16:11, – Nýřany 16:10, – Tymákov 15:6, – Božkov 14:10

Pořadí:

  1. TJ Přeštice
  2. TJ Božkov
  3. TJ DIOSS Nýřany
  4. Sokol Tymákov
  5. TJ Sokol Kyšice
  6. TJ Záluží

Sestava – TJ Přeštice:

Brankáři – Štádler Petr, Hurt Daniel

Obrana – Pogadl Jan, Stehlík Radim (1 br.), Brýna Adam, Hrdonka Václav, Voříšek Daniel, Hanzar Dominik, Havlíček David

Útok – Brada Jakub (32 br.), Wiesner Jan (26 br.), Treml Jan (8 br.), Beneš Pavel (8 br.), Šalom Lukáš (5 br.),Duchek Karel (2 br.)

Trenéři – Pavel Dobiš, Luboš Brada, Miroslava Kalčíková

Hodnocení trenérů:

Akce proběhla za bezproblémové organizace , občerstvení pro hráče bylo ze strany organizátorů zajištěno.  Družstvo našich st. žáků, které bylo v počtu 15ti hráčů, podávalo během celého turnaje stabilní kvalitní výkon bez větších herních chyb. Mimo posledního důležitého zápasu o celkové vítězství měli v každém ze zápasů všichni příležitost ke hře. V útoku se dařilo střelecky Jakubovi Bradovi a Janu Wiesnerovi, což velmi přispělo k bezproblémovým průběhům jednotlivých zápasů, kdy jsme bezpečně kontrolovali skóre zápasů v náš prospěch.  Střelecky se prosadili i všichni ostatní útočníci. Na obraně dostali příležitost také všichni přítomní hráči z lavičky,  velmi dobré výkony podali obránci Dan Voříšek,  Václav Hrdonka, Jan Pogadl a zejména je zapotřebí vyzdvihnout skvělý výkon Radima Stehlíka , který dle mého názoru byl nejlepším hráčem celého turnaje, společně s našimi nejlepšími střelci.  V brance dostali příležitost i oba naši brankáři. K celkovému úspěchu našeho týmu dopomohl během turnaje vzrůstající dobrý výkon  brankáře Petra Štádlera.“

TJ Přeštice

PostBranky
 0

Místo zápasu

Bolevec
Studentská, Košutka, Bolevec, Plzeň, okres Plzeň-město, Plzeňský kraj, Jihozápad, 32300, Česko