ZLM – dorostenci – čtvrtfinále

Podrobnosti

DatumČasSoutěžSezóna
15. 2. 20208:00Zimní turnaje2019/2020

V sobotu 15. února se družstvo dorostenců zúčastnilo čtvrtfinálového kola Zimní ligy mládeže. S jednou výhrou, jednou prohrou a jednou remízou postupují ze 3. místa do semifinále, které se koná 8. března rovněž v hale v Litvínově.

Výsledky:

Přeštice – Chomutov 15:15, – Litvínov – 12:23, – Žatec 23:4

Pořadí turnaje:

  1. KNH Litvínov
  2. KNH Chomutov
  3. TJ Přeštice
  4. TJ Žatec

Kompletní výsledky a tabulka čtvrtfinálového turnaje zde.

Sestava mužů – TJ Přeštice:

  • brankář – Štycha Kamil
  • obránci – Schreiber Denis, Hranáč Jan, Košař Matěj (1 b.)
  • útočníci – Bořík Vojtěch (12 b.), Janoch Milan (12 b.), Hanzlíček Antonín (12 b.), Řezníček Marek (13 b.)
  • trenéři – Pavel Touš, Tomáš Urban

Hodnocení trenéra P. Touše:

„Jako tradičně v tomto ročníku, družstvo dorostenců odjelo na turnaj v nekompletní sestavě. Situace byla způsobena jednak souběhem akcí starších žáků a dorostu a ukončením činnosti tří hráčů kádru. Nemocného Marka Stehlíka nahradil Jan Hranáč. Jeho post ve starších žácích zastal Radim Stehlík. Tím bylo umožněno sehrání zápasů v přijatelné sestavě. Tímto bych rád poděkoval P. Stehlíkové a L. Bradovi za vstřícné jednání a pomoc. Dalším kladem je návrat Marka Řezníčka. Snad to není chvilková záležitost.

První zápas s Chomutovem měl vyrovnaný průběh. V posledních vteřinách jsme nedali vyloženou šanci a gólová dorážka byla bohužel po čase. Výsledkem byla tedy remíza. Druhý zápas následoval hned po krátké přestávce. Zde se projevila únava a úzký kádr. Litvínov hrál rychlou házenou a náš útok neproměňoval šance. Výsledek neodpovídá průběhu zápasu. Třetí zápas se Žatcem – Žatec nastoupil na turnaj se staršími žáky, výsledek našeho zápasu je tedy nutno brát s velkým nadhledem.“

TJ Přeštice

PostBranky
 0

Místo zápasu

Litvínov