Pohár ČR starších žáků 2020

Termín: 4. – 6. září 2020

Hrací čas: 2 x 25 minut, 10 minut přestávka

Ředitel turnaje: Mgr. Miroslav Šír

Rozhodčí: Zdeněk Hejl, Pavel Kotlář, Miloň Ziegler

Pořadatel: TJ Přeštice – Stanislav Zadražil

Pohár ČR starších žáků 2020

PosTýmUtkáníVýhryRemízyProhryVstřelenéObdrženéRozdílBody
15500100475310
25401726848
35203787714
452036880-124
551135468-143
650144072-321

Sestava TJ Přeštice:

B: Petr Štádler

O: Jan Hranáč, Jan Pogadl, Radim Stehlík (1 b.), Václav Hrdonka, Daniel Voříšek, Adam Brýna, David Havlíček, Dominik Hanzar

Ú: Jakub Brada (42 b.), Jan Wiesner (26 b.), Jan Treml (14 b.), Pavel Beneš (7 b.), Karel Duchek (2 b.), Lukáš Šalom (8 b.)

T: Luboš Brada, Pavel Dobiš, Mirka Kalčíková

Hodnocení trenérů:

„Družstvo starších žáků TJ Přeštice ukončilo minulou sezonu na druhém místě v oblastním přeboru a tak jsme se stali účastníky turnaje „Pohár ČR starších žáků 2020“.

Po odřeknutí organizace tohoto turnaje původním organizátorem se podařilo zejména velkým úsilím Standy Zadražila tento turnaj uspořádat na domácím hřišti.  Za toto mu od nás patří ještě jednou velké poděkování.

Úvodním zápasem s Čakovicemi jsme do turnaje v pátek odpoledne vstoupili vítězně. To přineslo do našeho teamu potřebný klid a celé odpoledne jsme tak mohli sledovat zápasy našich budoucích soupeřů. Sobotní ráno jsme proměnili v další výhru s obávaným soupeřem z Dobrušky.

Po poledni jsme odehráli asi nejhorší utkání turnaje s outsiderem soutěže ze Žatce. Opět jsme toto poměrně nepohledné utkání vyhráli. Sobotu jsme zakončili naopak velmi dobrým výkonem za velmi pěkné atmosféry domácích fanoušků vítězstvím nad Drakenem Brno. Toto vítězství se nakonec ukázalo jako stěžejní, soupeř, stejně jako my, zatím procházel turnajem bez porážky. V neděli dopoledne jsme potvrdili naše celkové vítězné tažení turnajem výhrou na Osekem n. Bečvou a v turnaji jsme zaslouženě obsadili 1. místo.

V každém utkání se zapojili do hry všichni hráči lavičky, bohužel jsme pro velký počet našich hráčů museli vždy jednoho škrtat ze soupisky. Stabilní a dobrý výkon během celého turnaje podával náš brankář Petr Štádler, který byl také zaslouženě vyhodnocen jako nejlepší brankář turnaje a nejužitečnější hráč družstva.

Velmi dobrý výkon podávala zejména obranná trojice Radim Stehlík, Jan Hranáč a Jan Pogadl. Jan Hranáč byl vyhodnocen jako nejlepší obránce, Radim Stehlík jako druhý.

V útoku se nejvíce dařilo Jakubovi Bradovi (vyhodnocen jako nejlepší útočník turnaje) a Janu Wiesnerovi, kterým zdárně sekundovali ostatní hráči útoku a všichni se podíleli na vstřelených brankách.

Chlapci předváděli pěknou hru a zaslouženě v turnaji zvítězili.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci tohoto velmi povedeného turnaje.“

Pohár ČR starších žáků 2020

DatumUdálostČasVýsledekČlánekDen zápasu
TJ Přeštice — TJ AVIA Čakovice-
TJ Žatec — Draken Brno-
Sokol Dobruška — TJ Sokol Osek nad Bečvou-
TJ AVIA Čakovice — Draken Brno-
Sokol Dobruška — TJ Přeštice-
TJ Sokol Osek nad Bečvou — TJ Žatec-
TJ AVIA Čakovice — Sokol Dobruška-
Draken Brno — TJ Sokol Osek nad Bečvou-
TJ Přeštice — TJ Žatec-
TJ Sokol Osek nad Bečvou — TJ AVIA Čakovice-
Sokol Dobruška — TJ Žatec-
Draken Brno — TJ Přeštice-
TJ Žatec — TJ AVIA Čakovice-
TJ Přeštice — TJ Sokol Osek nad Bečvou-
Draken Brno — Sokol Dobruška-

Partnerem akce je Město Přeštice