Memoriály Milana Brabence a Ivana Moravce zahájily házenkářský rok 2020

Ve dnech 4. a 5. ledna 2020 uspořádal přeštický oddíl národní házené ve sportovní hale ve Šťáhlavech dvoudenní halové turnaje – 36. ročník Memoriálu Milana Brabence (turnaj mužů) a 27. ročník Memoriálu Ivana Moravce (turnaj žen). Oba turnaje byly obsazeny velmi kvalitními celky – v kategorii mužů se postupně utkala družstva Přeštic, Tymákova, Opatovic a Dobrušky a v kategorii žen to byla družstva Přeštic, Tymákova, Krčína a Dobrušky.

Přeštickým mužům se bohužel v turnaji zejména v útočné fázi příliš nedařilo a s jednou výhrou a dvěma prohrami nakonec obsadili 2. místo za vítězným Tymákovem.

Přeštickým ženám tento úvod zimní přípravy vyšel o poznání lépe a dvěma výhrami a jednou remízou svůj turnaj vyhrály.

Kompletní výsledky a tabulky turnajů naleznete zde.