Čechy – Morava 2020

V termínu 3. – 4. října 2020 se v Bakově nad Jizerou uskuteční Mezizemská utkání Čechy vs. Morava v kategoriích mužů, žen a juinorů a juniorek.

Do nominace mužů se zařadili naši hráči Tomáš Chmelík, Tomáš Hajžman, Matěj Gruszka, Pavel Kydlíček a Kamil Šelep.

V nominaci žen utkání Západ vs. Východ má náš oddíl rovněž početné zastoupení – Soňa Zadražilová, Patricie Červená, Kristýna Vizingrová, Nikol Červená a Jitka Kalčíková. Jednou z trenérek družstva Západu je Romana Jabbourová.

V juniorské kategorii budou v utkání Západ vs. Východ náš oddíl reprezentovat hráčky Nicol Lenková, Lenka Sýkorová, Nikola Tušková, Michaela Trávová, Karolína Bezděková a hráči Petr Lang a Jan Štengl. Jedním z trenérů výběru juniorek Západu je Stanislav Zadražil.

V rámci programu akce budou rovněž vyhlašovány Nejlepší házenkářky a házenkáři za rok 2019. Trenérská rada SNH zveřejnila nejlepší desítku žen a mužů a i v této kategorii najdeme zástupce našeho oddílu – a sice Soňu Zadražilovou, Nikol Červenou, Tomáše Chmelíka a Pavla Kydlíčka.

Všem nominovaným gratulujeme a přejeme hodně úspěchů!!!

Veškeré informace k celé víkendové akci v Bakově nad Jizerou (včetně kompletních nominací) naleznete zde.